KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10231075
nr 1023 1075
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Blandteknik, Roland Svensson (1910-2003), Shetland, 1953, signerad, motivet: 43x28
Utrop:
2.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 mars 2016
kl 19:52:34
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson